Šiurpių faktų rinkinys

Paskutinė egzekucija su giljotina Prancūzijoje įvykdyta tais pačiais metais, kai pasirodė pirmasis „Žvaigždžių karų“ filmas (1977).

Senovės Egipte mirus gražiai merginai arba aukšto rango damai, prieš kūną balzamuojant palaikai būdavo paliekami 3-4 dienoms, kad pradėtų irti. Taip buvo bandoma pažaboti nekrofiliją.

Ar pastebėjote, kad lėktuvui leidžiantis salone būna prigesinamos šviesos? Taip yra daroma tam, kad jūsų akys apsiprastų su tamsa ir jei kartais lėktuvas patirtų avariją, o jūs išgyventumėte, tamsoje kaip įmanoma greičiau susiorientuotumėte.

Manoma, kad per visą žmonijos istoriją visame pasaulyje yra nuskendę mažiausiai 3 milijonai laivų.

2010-aisiais Tokijo diplomatai nuvyko pasveikinti seniausio šalies gyventojo, kuriam sukako 111 metų. Tačiau vietoj senolio aptiko tik jo skeletą. Pasirodo, kad vyras jau 30 metų buvo miręs, o jo šeimos nariai niekam apie tai nepranešė, kad galėtų toliau naudotis jo pensija.

Daugiausiai mirčių žemėje pareikalavusi vieta yra Romos koliziejus. Manoma, kad ten žuvo nuo 250 tūkst. iki 500 tūkst. žmonių.

30% žmonių, apie kurių dingimą būna pranešta ir kurie vėliau randami nužudyti, iš tiesų būna nužudyti žmogaus, kuris ir pranešė apie dingimą.

XIX amžiuje Naujojoje Anglijoje (JAV) kilo panika dėl vampyrų. Vampyrais buvo praminti daugybė nuo tuberkuliozės simptonų kenčiančių žmonių, kadangi tuomet tuberkuliozė dar nebuvo atrasta, kilo visuotinė paniką, kad žmonės virsta vampyrais.

1599 metais vienas ispanų valdininkas ankstyvojoje Ekvadoro kolonijoje buvo nubaustas mirties bausme pro gerklę į jį pripilant išlydyto aukso.

Priklausomai nuo to, su kiek žmonių kasdien turite kontaktą, vidutiniškai per dieną įkvepiate maždaug litrą kitų žmonių pagadinto oro.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *