Alternatyva plaukų transplantacijai – plikės tatuiravimas

Vyrukai po procedūros

Vyrukai po procedūros

Jei kenčiate nuo plikimo, visada galite plaukus tiesiog išsitatuiruoti. Būtent tokią paslaugą siūlo kompanija “HIS”, kurioje šios paslaugos užsakymai per pastaruosius metus išaugo 20%.

Garsenybių kirpėja Adee Phelan prieš daugiau nei metus savo kliniką atidarė Mančesteryje (Didžioji Britanija) ir pradėjo teikti plaukų ištatuiravimo paslaugas. Žinoma, savo klientams ji neištatuiruoja ilgais atrodančių plaukų, tačiau ant plikės ištatuiruotų daug mažyčių ir skirtingų spalvų taškelių atrodo taip, lyg galva ką tik būtų nuskusta pirmu numeriu kirpykloje. Pati klinikos savininkė pripažino, kad pradėjo plikti būdama vos 24-erių, tačiau pati sau kol kas išsitatuiruoti galvos neketina: “Plikimas manęs negąsdina, tačiau čia ateina vyrų, kuriems tai yra tikra katastrofa. Tokios žvaigždės kaip Wayne Rooney, kuris pasidarė plaukų transplantaciją, dar labiau paskatina žmones susirūpinti savo plikėmis. Tačiau ne visi turi 100.000LT plaukų transplantacijai, taigi, ieškosi alternatyvų.” O ši paslauga kainuoja visai nedaug, žinant, kad “plaukai” ant galvos išliks visą gyvenimą, 8.000LT kaina yra visai priimtina.

Pasak statistikos, 10 milijonų Didžiosios Britanijos gyventojų kenčia nuo plikimo. Ketvirtis iš jų tėra vos maždaug 30 metų amžiaus.

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *