Kvailiausios mirtys istorijoje

23 metų striptizo šokėja iš Italijos, vardu Gina Lalapola, užduso torte, iš kurio turėjo išlįsti ir sušokti striptizą. Torte moteris praleido beveik valandą ir jai baigėsi deguonis.

28 metų rusas susilažino su dviem moterimis, kad galės mylėtis su jomis 12 valandų be pertraukų. Lažybas jis laimėjo, bet iškart po sekso maratono jam sustojo širdis, neatlaikiusi per dieną išgerto viso buteliuko Viagros tablečių.

Poetas ir užkietėjęs romantikas Li Bai žuvo bandydamas pabučiuoti mėnulio atspindį vandenyje. Pasilenkęs jis įkrito į vandenį ir nuskendo.

Jimi Heselden – žmogus, kuris pasauliui davė Segway motorizuotas priemones, pats žuvo su vienu iš savo gaminių nuriedėjęs nuo uolos

2011 metų Naujųjų Metų vakarą Maskvoje buvo planuojamas teroro aktas panaudojant telefonu aktyvuojamą bombą. Vis dėlto pati teroristė susisprogdino, kai anksčiau laiko į telefoną reklaminę SMS žinutę atsiuntė telekomunikacijų bendrovė ir taip aktyvavo bombą. Teroristė buvo vienintelė auka.

1997 metais ekstremalas Eric Barcia Virdžinijos valstijoje žuvo šokdamas nuo tilto su guma. Savarankiškai šokti nusprendęs 22 metų vaikinas pagal visas saugos taisykles prisitvirtino save prie gumos, o gumą kruopščiai pritvirtino prie tilto. Visgi vyras šiek tiek apsiskaičiavo – tiltas buvo 22 metrų aukščio, o guma buvo vos trumpesnė nei 22 metrai. Jis pamiršo, kad guma tempiasi.

Visi žinome pasakymą „mirštu iš juoko“, tačiau tiesa ta, kad istorijoje žinomas mažiausiai vienas atvejis, kuomet juokas pražudė žmogų. Taip nutiko 1988 metais vienam vyrui, kurį žiūrint komediją ištiko juoko priepuolis. Jis niekaip negalėjo liautis juoktis, o jo širdies pulsas pakilo iki 250-500 dūžių per minutę, kas lėmė širdies smūgį.

1994 metais vienas Rusijos pilotas leido savo 15-mečiui sūnui ir 12-metei dukrai piloto kabinoje pavairuoti lėktuvą. Vaikai netyčia išjungė autopilotą ir lėktuvas sudužo Sibiro kalnuose, nusinešdamas 63 keleivių ir 12 įgūlos narių gyvybes.

2023 metais 82 metų Shivdayal Sharma iš Indijos šlapinosi šalia traukinio bėgių. Tuo metu per juos važiavo traukinys ir parbloškė ant bėgių stovėjusią karvę. Ši nuo smūgio pakilo apie 30 metrų į orą ir nusileido ant besišlapinančio Sharma. Vyras mirė vietoje.

Taip pat skaitykite:

Pasidalink patikusiu straipsniu
Dar daugiau įdomaus turinio mūsų Facebook puslapyje! Kviečiame mus sekti:

Jums taip pat gali patikti...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius reklaminius skydelius. Taip pat dalijamės informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetaine su mūsų reklamos ir analizės partneriais. Plačiau
Slapukų nustatymai
Sutikti
Nesutikti
Privatumo ir slapukų politika
Privatumo ir slapukų politika
Pavadinimas Aktyvuotas

Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://skaitalas.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Kontaktų formos

Kontaktų formoje Jūsų pateikiami duomenys (tokie kaip vardas, el.pašto adresas), naudojami tiks atsakyti Jums el.paštu ir trečioms šalims neperduodami.

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el.paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus. Slapukų pagalba yra tvarkomas Jūsų IP adresas, naršymo informacija, tokia kaip aplankytos interneto svetainės sritys, svetainėje praleistas laikas ir pan.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jūsų naršymo duomenimis dalinamės su Google sistema tinklalapio statistikos pildymo ir suasmenintos reklamos rodymo tikslais. Jei šiais duomenimis dalintis nenorite, prašome tai pažymėti slapukų nustatymuose.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kontaktinė informacija

info@skaitalas.lt
Išsaugoti nustatymus
Slapukų nustatymai